TEKSTESHQIP

Yllka Deliu
Emer E Femer
Lyrics

ndije ket flow zemer
kce me mu se un jam emer
emer e femer
qeeeee
na na na na

Nata ra mbi qytet
toka po dridhet
nuk eshte
termet
une me shoqe
nuk jom vet
kom emer besom
se je me mu
ki me pas ah ah
Kur une brenda hy
heshtja eshte akcent
jam shum hot skom
nevoje per hot dance
nese se ki dit tash
a kupton Yllka dj Flow
ref:
ndije ket flow zemer zemer
ti me mu se un jam emer
emer e
femer emer e femer qe
emer e femer qeeeee


Zemer mos ngurro
rri afer
mos u largo
se un mir te njoh
dhe ndjej ritmin
dhe rri ne descro
kce e ndiju free
mos kqyr rrotull
kqyrum n`sy
se ma mir je me mu
se sa un pa ty
aa hoot
u bo shum nxeht
zjarri t'ka kaplu
e je siklet
ki nevoj per akull ne pije
me pas ma leht
nese vazhdon
qyshtu smjafton as ni
ice berg

ref:2x
ndije ket flow zemer zemer
ti me mu se un jam
emer emer e femer qe
emer e femer qe
emer e femer qeee

DËRGOI: