Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Yllka Rexha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26
BIOGRAFIA: Yllka Rexha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2002, Yllka Rexha merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Zogu Shtegtar". Në Nëntor 2008, Yllka Rexha merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Ike Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elona Sopjani

Lirika Krasniqi

Ambra Troplini

Igzidora Gjeta

Donika Zhushi

Arta Jashari

Rina Shyti

Xhenis Dhima

Estela Nikoliqi

Ermira Ahmeti

Tags: Yllka Rexha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet