Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Yllnor Kurti - Syqkat Si Ato Te Tuat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/07/2012

2012-07-03T08:21:34Syçkat si ato te tuat,
nuk gjenden ne dynja,
lum ai qe i ka shijuar,
frike nga vdekja nuke ka.

Falmi vash t'i puth njehere,
qe ta nxjerr ate sevda,
se ma mori zemren time,
dhe te qete nuk me la!
Mos me mundo moj nene,
mos me qorto moj nene,
syzeza ma ka shtene
me syne e saj te zi

Akordet:

1:
Syckat si ato te tuat, D D D D
nuk gjenden ne dynja, D G A D
lum ai qe i ka shijuar, D D D D
frike nga vdekja nuke ka. D G A D

R:
Mos me mundo moj nene, D D A A
mos me qorto moj nene, A A G G
syzeza ma ka shtene, G G A G
me syne e saj te zi. A A A G


Më Shumë Këngë Nga Yllnor Kurti: