A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yllyrian

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Yllyrian është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 23 Gusht 2018, Yllyrian publikon videoklipin "Baretta / Paret". Më datë 23 Mars 2019, Yllyrian publikon videoklipin "Kush T'gjujti". Më datë 9 Maj 2019, Yllyrian publikon videoklipin "T'mdhaj", në bashkëpunim me Rrok. Produksioni audio u realizua nga Flow. Më datë 5 Tetor 2019, Yllyrian publikon videoklipin "Sun E Kap"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Natra

Slitta

Floriant Salihu (Flow)

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Dora

Kino

J.B.


Tags: Yllyrian

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019