TEKSTESHQIP

Ylmize Tafallari
Potpuri 2009
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 2009" kënduar nga Ylmize Tafallari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.