Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ymer Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  28
BIOGRAFIA: Ymer Bajrami është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Në vitin 2012, Ymer Bajrami publikon albumin "Turbo Tallava" Më datë 24 Dhjetor 2013, Aida Cara & Ymer Bajrami publikojnë videoklipin "Vec Nje Here Ne Jete". Muzika e këngës u punua nga Besim Bunjaku, teksti u shkrua nga Besim Bunjaku. Videoklipi u prodhua nga Musical. Në vitin 2013, Ymer Bajrami publikon albumin "Ymer Bajrami & Grupi Kristal" Në vitin 2014, Flora Gashi, Ymer Bajramin & Lendita Selimi publikojnë albumin "Ah Dashni" Më...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentLive 2018 (2018)

Per Dasmen Tuaj (2017)

Dashnija Jeme (2016)

Ah Dashni (2014)

Ymer Bajrami & Grupi Kristal (2013)

Turbo Tallava (2012)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Safet Igrishta

Bashkim Prishtina

Arbnor Bashota

Florimi

Landi (Tallava)

Ruzhdi Durmishi

Fani (M)

Suad Zulbeari

Burim Bytyqi

Muhamet Sejdiu

Tags: Ymer Bajrami


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet