A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ymerli Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Ymerli Krasniqi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Më datë 11 Prill 2012, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Pse O Shpirt". Më datë 6 Janar 2015, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Ti Je Diamant". Më datë 15 Maj 2015, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Dridhe Dridhe Zemer". Më datë 4 Prill 2016, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "A Bombi". Më datë 7 Shtator 2016, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Unikate". Më datë 25 Tetor 2016, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albert Gashi

Orhan Ademi

Fidani Vogel

Nijazi Boneshta

Xhimi

Tan Tirona

Turab Hajolli

Ernim Ibrahimi

Lind Prizreni

Reni Elbasanit


Tags: Ymerli Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019