Më mbaj mend (për 1 muaj)

Young J - Nese Neser Vdes (Feat. Jurgena)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

NDOSHTA SJAM POET POR KETO VARGJE ME ZEMER I KAM SHKRUJT .... SI TE ISHIN FJALET E MIA TE FUNDIT...YOUNG-J

YOUNG-J:
Nese neser vdes nuk do pendohem per car kam bo dhe i vetedijshem do mbaj pergjegjesi per fjalet qe kam thon po te kisha mundesi dhe i her ta kthaja kohen pas me pa dhe i her ato gabime qe tash i lash un asnjeher nuk u dorezova vullnetin gjithmon e pata si shokun me te mire ne gjith kto vite te gjata besoj e kam nje arsye per me qen dikush ne jete te vetmit qe me degjojn jan nje laps dhe nje nje leter ndoshta shum u kritikova se te ver8 bertita burrin fjala e mban gjalle dhe fjalen kur nuk e gelltita nuk di si tua shperblej atyre qe mu gjenden prane si ne t'mira dhe t'keqija te gjitha bashk ne i ndame dhe i falem lotit t'nenes negativen te ma ndal se joni eshte ky qe eshte kur i del ball per balle

Jurgena;
Dua te them jo jo ti dot nuk me ndalon se kam nje shprese qe egziston dhe nese vdes un do jetojjjj dua te them jo ,jo ti dot nuk me ndalon se kma nje shprese qe egziston dhe nese vdess un do jetoj ne kujtimin tendd...

Young-J:
nuk cuditem kur askush skupton jeten e nje reperi kur mundohet te sheroj fjalet qe i vijne posht nga ferri i kam 1 milion probleme qe cdo dit me vijn ne vesh pavaresisht se zemra me qan une vazhdoj ta buzeqesh do ishte krim tia shuja shkelqimin syve te nenes time kur thika me dhemb shpirti me i mbajt ato premtime rethohesh nga hipokrite qe tradhetin e kan pjese te jetes e un sdi kujt me i besu se gjej dot zonin e te vertetes Judes jeten do ia fal
qe shpirti im te jete i qet por mos me quaj vella se me shum zemren ma vret aleanca dreq dhe zot veshtire me u dallu sot shoh njerez pa pik ndjenje jo si njerez por robote e marr qiriun e vetmis dhe filloj eci ne erresir cka me mbeti nga kjo bote ishte vec nje kujtim i ngrire qe i them boll mo me lot kete gjendje se duroj dot ne kete bot keta rob te dobt....

Jurgena:
Dua te them jo jo ti dot nuk me ndalon se kam nje shprese qe egziston dhe nese vdes un do jetoj dua te them jo jo ti dot nuk me ndalon se kam nje shprese qe egziston dhe nese vdes une do jetoj dua te them jo jo ti dot nuk me ndalon e kma nje shprese qe egziston dhe nese vdes un do jetoj jooo jo ti dot nuk me ndalon e kma nje shprese qe egziston dhe nese vdes un do jetoj
Young-J
Dua te them jo jo ti dot nuk me ndalon se kam nje shprese qe egziston dhe nese vdes un do jetoj dua te them jo jo ti dot nuk me ndalon se kam nje shprese qe egziston dhe nese vdes une do jetoj dua te them jo jo ti dot nuk me ndalon e kma nje shprese qe egziston dhe nese vdes un do jetoj

Young-J dhe Jurgena
Ne kujtimin tend........


Ky tekst u dërgua nga Sweetstuff141

Young J - Nese Neser Vdes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Neser Vdes".
3. Video është e këngës "Nese Neser Vdes", por nuk këndohet nga Young J.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Joniad Banushi:


Komente 0