TEKSTESHQIP

Young J
Histori Kurvash
Lyrics
(Feat. Orianel)

Young J :
Man fuck these bitchez
i'mma spare everything
but these bitchez
yeaah... suck my clip
swallow my bulletz
and dontchu
spit..biiitch...

Young J :
Po thu se me do po thjesht nuk kam kohe
ne te dy do dalim por sonte joo
hajde mu afro stilin ma trego
e omel ekzotike krejt clubin po terbo
nuk dalim dot te hene..nuk dalim dot te marte
ftyra jote hot dhe trypi yt i zjarrt
ti thu se me do baby skam kohe
dalim nje ditë tjeter sepse sonte nuk booo

Young J :
Do tregoj nje histori per nje kurve qe e njoh
sa her me shef n'ftyr buzet pidh i shtrembo
kjo kurv shum u rrit shum po ndrysho
dikur m'luste karin tani thot nuk kam kohe
ka ndryshua dhe perferencat nuk eshte me si me par
me tha qe eshte lezbike po rri ve tu honger kar
dikur thirrte n'telefon se skishte me ke me dal
e perdornin se zar tani qihet si kal
buze pidhja me perioda ka fillu tu u marr me llafe
munohet mu bo stae por si kerkojn autografe
ka fillu me fol pas shpine sikur me qen inatçi
ca me bo kur respektin kta ta marrin per dobsi

Young J :
Po thu se me do po thjesht nuk kam kohe
ne te dy do dalim por sonte joo
hajde mu afro stilin ma trego
e omel ekzotike krejt clubin po terbo
nuk dalim dot te hene..nuk dalim dot te marte
ftyra jote hot dhe trypi yt i zjarrt
ti thu se me do baby skam kohe
dalim nje di tjeter sepse sonte nuk booo

Orianel :
Sa m'pelqen kjo histori por ktu ka nje ndryshim
e verteta esht e hidhur ca me bo o shoku im
e kur ti ta degjosh t'lutem mos merr flak
mos boj tjeter gabim kte duhet ta kesh t'qart
mos i jep shum gojes se mund t'ndodhim aksidente
kur tu rriten veshet moj kurve adoleshente
respektin ta kam dhon por e ke shperdoru
tani e me tej si kurv kom me t'trajtu
je nje zar prefekt dhe si s'te vje zor
ne planetin e hip-hop ti je thjesht nje amator
tani erdhi fundi un e mbylla me ty
ti sje per te dhon doren por je thjesht me te peshty

Young J :
Po thu se me do po thjesht nuk kam kohe
ne te dy do dalim por sonte joo
hajde mu afro stilin ma trego
e omel ekzotike krejt clubin po terbo
nuk dalim dot te hene..nuk dalim dot te marte
ftyra jote hot dhe trypi yt i zjarrt
ti thu se me do baby skam kohe
dalim nje di tjeter sepse sonte nuk booo

DËRGOI: