TEKSTESHQIP

Young J
Baby Sweet
Lyrics
(Feat. Stresi)

Cuz she's my baby, baby, baby sweet
Baby, baby... and she's so super niice

Verse :1 Stresi
Me shfaqesh si engjell je e bukur per vete m'ke bo
Ti vetem luji buzet un tjap ty ca do
Vizionin po ma shton rruges kur ti kalon
Me bisht t'syrit e bukur me lezet ti m'shikon
Zemra vogel komplimentet jan shum pak per ty
N'Kopertina TV gjithmon flas per ty
A e kupton se sa te du une ty
Cdo sekond cdo minut du me kan me ty
Ti per mu gjithmon do t'jesh femra ideale
Jo mos i quj ti puthjet tona puthje ilegale
Ti je femer fatale ti nuk je normale
Se ti je femer fatale ......
Kjo enderr e bukur mu duk sikur ishe realitet
Ti e veshun si princesh un i veshun si mbret
Ti cdo dit me shton jet me oksigjenin ce me jep
me oksigjenin ce me jep

Refreni x:2 :
She's hot like fire, se esht ajo qe du
She takes me higher, ajo esht veç per mu

Cuz she's my baby, baby, baby sweet
Bbay, baby, baby sweet
Cuz she's my baby, baby, baby sweet
Baby, baby... and she's so super niice

Verse : 2 Young J
Shif si po m'del me tatu ne bel
A amel cokollat trupin krem karamel
Aroma me fikson ajo leviz plot energji
E di cfar kerkon 1 V.I.P
Leshon vetbesim ne çdo hap qe hedh
When she moves like a snacke dhe trupin kur e dredh
Shum keq me ka fiksu, ajo nuk ka te dyyt
E shof kur hap syt, e shof kur mbyll syt
Femer ideale gjaku ma ndez, e eger e hishme si panter e zez Shum po du me ju afru me provu rrezikun
Nga buzet e saj du me heq lipstikun ......

Cuz she's the one and only
Everything from a girl I wanted
From evening till the morning
Baby I Wanna Love You

Refreni x:2 :
She's hot like fire, se esht ajo qe du
She takes me higher, ajo esht veç per mu

Cuz she's my baby, baby, baby sweet
Bbay, baby, baby sweet
Cuz she's my baby, baby, baby sweet
Baby, baby... and she's so super niice

Cuz she's my baby, baby, baby sweet
Baby, baby... and she's so super niice

DËRGOI: