TEKSTESHQIP

Young J
Te Dua
Lyrics

te falem ty bukuri e ralle
zemra jote per mu shprese e arte
syte e tu si qielli kristal
jam i gatshem jeten te te fal
cdo mengjes me emrin tend fillon
per mu je princesh permbi fron
Buza jote parajs qe ska cmim
buzqeshja jote rreze dielli ne agim

dhe un te dua te dua ty si imarr
te du te duu sa me ska
te dua te dua me thuaj nje fjale
te dua te dua
ndihem gjalle

cdo mengjes me emrin tend fillon
per mu je princesh permbi fron
Buza jote parajs qe ska cmim
buzqeshja jote rreze dielli ne agim

dhe un te dua te dua ty si imarr
te du te duu sa me ska
te dua te dua me thuaj nje fjale
te dua te dua
ndihem gjalle

DËRGOI: