TEKSTESHQIP

Young J
Nese Jam Me Ty
Lyrics

Refren
Nese jam me ty
Jam i sinqert ndjenjen time pranoje
Nese jemi dy
cdo dyshim zemra ime largoje
Nje gje dua ta dish se kjo zemer ste harron
Ste largon se pa ty dot nuk jeton
Cuz I completely have fallen in love

Pjesa 1
Zemer ti me thua ku je?
Zemer un jam njesoj si dje
Por zemer ti mos u nervozo
Gjithmon po me pyt kushe eshte ajo
Te them se te du ne telefon
Te puth sa her qe ti xhelozon
Te perseris qe jam me ty
Asnje tjeter nuk me hyn n'sy.. se

Refren
Nese jam me ty
Jam i sinqert ndjenjen time pranoje
Nese jemi dy
cdo dyshim zemra ime largoje
Nje gje dua ta dish se kjo zemer ste harron
Ste largon se pa ty dot nuk jeton
Cuz I completely have fallen in love

Pjesa 2
Nuk do lodhem te te puth ti hap syt ne mengjes
Nuk do lodhem te mbaj gjall nje ndjenje
Qe kurr nuk do te vdes shpirt
E nese pran ste kam shpirterishtune jam me ty
Cdo sekond cdo minut ket ta dish
Nuk do lodhem asnjeher te t'boj ty vajzen me te lumtur
Dhe jet, te lutem me beso un t'du me te vertet
T coj me mijera trendafila edhe letra dashurie
Se une mbetem i joti pergithmon mir dije, girl

Refren
Nese jam me ty
Jam i sinqert ndjenjen time pranoje
Nese jemi dy
cdo dyshim zemra ime largoje
Nje gje dua ta dish se kjo zemer ste harron
Ste largon se pa ty dot nuk jeton
Cuz I completely have fallen in love