Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Young Zerka - Anna  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  41

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/04/2018

2018-04-30T14:51:00

Teksti:

Ronela Hajati

Teksti:

Young Zerka


Si je? (Aj)
O zemra, o zemra, zemra ime
(Ku je, ku je)
Se naten e diten do t'coj n'shpie
Havana o Ana, ku t'dush ti me!
Dhe gocat me ty, dashni bine
(Wau, nuk ka mundsi t'jet kaq idiot dëmethënë)

Wow wow ti, xhepat m'i ke lodh ti
Wow wow ti, luje si e do ti
Oh my GOD, Oh my GOD,
a e din sa t'mir e ke
Oh my GOD, Oh my GOD,
hajde vetem mos me le

Hmmm Ana
Ku je Ana?
Sille Ana
Ana dridhe si di ti
Luje Ana
Ana jepi, jepi ti

Kartolina (2)

U krijua nga eleana 2018-06-28 10:52:46
Wow wow ti, xhepat m'i ke lodh ti
Wow wow ti, luje si e do ti
Oh my GOD, Oh my GOD,
a e din sa t'mir e ke
U krijua nga anna 2018-05-15 17:19:13
Hmmm Ana
Ku je Ana?
Sille Ana
Ana dridhe si di ti
Luje Ana
Ana jepi, jepi ti

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Young Zerka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet