Më mbaj mend (për 1 muaj)

Niza & Young Zerka - Y.O.U  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"High Five Ep"

Komente

Asnjë Koment

22/11/2019

2019-11-22T17:00:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Y.O.U" kënduar nga Niza & Young Zerka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Niza & Young Zerka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Young Zerka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet