Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Niza & Young Zerka - Caramela
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Caramela".
3. Video është e këngës "Caramela", por nuk këndohet nga Niza & Young Zerka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Niza & Young Zerka - Caramela Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"High Five Ep"

Komente

Asnjë Koment

30/12/2019

2019-12-30T17:00:00+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Caramela" kënduar nga Niza & Young Zerka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 16 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
16

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Eleni Foureira. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ζω να με θες
Μια καρδιά δική σου έχω, άγγιξε με
Μες στα μάτια μου κρύβονται λέξεις, κοίτα με δες με
Δως μου φτερά
Σαν χορός μες στην βροχή, θα είσαι για πάντα
Δες ο χρόνος τρελάθηκε, στης νύχτας τα χάδια
Θα μαι εδώ

Πέφτουν τα αστέρια αγκαλιά
Suavemente
Όλα κοντά σου μαγικά
Estoy caliente

Τα μάτια σου τα πονηρά
Κάτι θέλουν να μου πούνε
Το βλέπω καθαρά
Τα μάτια σου τα πονηρά
Κάτι θέλουν να μου πούνε
Το βλέπω καθαρά

Βάλε ψυχή και φώναξε
Μπροστά σε όλους φίλα με
Η αγάπη θέλει τρέλα
Θέλω να είμαι η πιο γλυκιά
Σου Καραμέλα
Τιποτα δε σκέφτομαι
Μπροστά σε όλους φίλα με
Η αγάπη θέλει τρέλα
Με ένα φιλί σου λιώνω εγώ
Σαν Καραμέλα

Μου ψιθυρείς στα κρυφά
Besame mucho
Μετά μου λες διακριτικά
Τe amo mucho

Τα μάτια σου τα πονηρά
Κάτι θέλουν να μου πούνε
Το βλέπω καθαρά
Τα μάτια σου τα πονηρά
Κάτι θέλουν να μου πούνε
Το βλέπω καθαρά

Βάλε ψυχή και φώναξε
Μπροστά σε όλους φίλα με
Η αγάπη θέλει τρέλα
Θέλω να είμαι η πιο γλυκιά
Σου Καραμέλα
Τιποτα δε σκέφτομαι
Μπροστά σε όλους φίλα με
Η αγάπη θέλει τρέλα
Με ένα φιλί σου λιώνω εγώ
Σαν Καραμέλα

Βάλε ψυχή και φώναξε
Μπροστά σε όλους φίλα με
Η αγάπη θέλει τρέλα
Θέλω να είμαι η πιο γλυκιά
Σου Καραμέλα
Τιποτα δε σκέφτομαι
Μπροστά σε όλους φίλα με
Η αγάπη θέλει τρέλα
Με ένα φιλί σου λιώνω εγώ
Σαν Καραμέλα

Με ένα φιλί σου λιώνω εγώ
Σαν ΚαραμέλαMë Shumë Këngë Nga Young Zerka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë