Youngkan1

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Youngkan1 është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 20 Shtator 2019, Youngkan1 publikon videoklipin "Chasin Dreams"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

I Panjohuri

The Rose

Dora

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Fida

Sllimi

Underground Mc

J.B.


Tags: Youngkan1

Krijo Një Kartolinë