Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zafer Peker

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 • Stamboll 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Turqi 
 • Mosha:
 • 60 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Zafer Peker është një këngëtar i huaj i njohur. Zafer Peker ilk albümü Sensiz Olmaz 'ı 1992 yılı Temmuz ayında çıkardı. Albümde yer alan Diyemedim adlı parçası müzik severler tarafından büyük beğeni gördü ve albüm 1993 yılının yaz aylarında yeniden gündeme geldi. Best FM tarafından yılın en iyi slow şarkısı seçildi. Zafer Peker, 1994 yılında Kafayı Taktım Sana adlı albüm...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Notis Sfakianakis

Arthur

Joe Dassin

Pablo Alboran

Mabel Matiz

Çağatay Ulusoy

Alexander Rybak

Kubat

Leonard Cohen

Ben Moody

Tags: Zafer Peker


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet