Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zaimina Vasjari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  520
  • Vendlindja:
  • Durrës 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Zaimina Vasjari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Zaimina ne moshen 16 vjeçare u shpall Miss Shqiperia 2002. Qe nga ajo date jeta e saj ndryshoi perfundimisht duke kaluar nga nje vajze e thjeshte, ne nje ikone bukurie shqiptare, duke qene keshtu objektiv i shume paparaceve. Vitet e fundit e gjejme Zaiminen si modele por edhe si kengetare me hite te ndryshme qe e bene te famshme ne Shqiperi dhe ne Kosove. Nis ne fillim karrieren si kengetare me kenget: "Ku je", "Pa ty", "Kthehu". Nofka: ZAI N...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Kanali

Youtube

Komente

31 🔥S'ma Ndjen (2006)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Marjeta Billo

Olta Boka

Erga Halilaj

Jonida Maliqi

Eltina Minarolli

Rezarta Smaja

Barbana

Kamela Islamaj

Rezarta Shkurta

Elia Zaharia

Tags: Zaimina Vasjari, Zajmina Vasjari, Zaimina, Zajmina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet