Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaimina Vasjari - Te Ndjej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

Ouu..Ouu..Ouu

Bej nje hap kthehem prap
edhe sot nuk ta them
e mendoj temen nderroj
ehi dilem..
e kuptoj edhe ti
po fillon me shiko
jo si dje po s'guxon..ehi
dhe per çdo dit njesoj
un veten e mundoj
kam frik te te tregoj
çfar ndjej per ty
fjal nuk gjej
nuk e di dhe sado pres
nga ty nje gjest
pse po vonon My love

REF..2x
Te ndjej kur ti vjen
te ndjej kur ti shkon
te ndjej se zemres time i mungon
dhe jam në dilemë
nuk di si ta them
te dua kam kohë.. Ti a me do?

Bej nje hap kthehem prap
edhe sot nuk ta them
e mendoj temen nderroj..ehi..ehi
dhe per çdo dit njesoj
un veten e mundoj
kam frik te te tregoj
çfar ndjej per ty
fjal nuk gjej
nuk e di dhe sado pres
nga ty nje gjest
pse po vonon My love

REF..2x
Te ndjej kur ti vjen
te ndjej kur ti shkon
te ndjej se zemres time i mungo
dhe jam në dilemë
nuk di si ta them
te dua kam koh.. Ti a me do?

ndjem..ndjem..ndjem

REF..2x
Te ndjej kur ti vjen
te ndjej kur ti shkon
te ndjej se zemres time i mungo
dhe jam në dilemë
nuk di si ta them
te dua kam koh.. Ti a me do?


Ky tekst u dërgua nga  EgzonKalo


Nuk kemi video për këtë këngë.


Zaimina Vasjari
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/03/2013


Zaimina Vasjari - Te Ndjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Ndjej".
3. Video është e këngës "Te Ndjej", por nuk këndohet nga Zaimina Vasjari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:


Komente 0