A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zamira Korançe

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Zamira Korançe is a writer. Silvana Braçe Prezantoi Leonardo Korançe, që e ka recituar poezinë “FLAMURI KUQ E ZI” në Shkodër me 17 Dhjetor 2014 dhe gjithë spektatorët janë ngritur në këmbë duke e duartrokitur se ishte i vetmi talent vogëlush që ka interpretuar në “Muzeun Historik Kombëtar” në sallen ”WNESCO” Tiranë dhe në Shkodër e në Festivalit e Talentave të rinj me 2 Qershor 2015, ku mori Certifikatë "MIRNJOHJE" nga Nderi Kombit" Znj. Margarita Xhepa, me poezinë “FLAMU...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Alma Jahja

Vjollca Pasku

Suela Sokoli

Emma Borovci

Edja Terpani

Lendita Qeriqi

Drilona Tahiri

Emanuela Pervana

Drita Lushi

Kristjana


Tags: Zamira Korançe

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019