Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Ahmetgjekaj

Tags: Zana Ahmetgjekaj, Zana Ahmetgjakakaj

  Mosha: 28 Vjeç  
Zana Ahmetgjekaj është një këngëtare e njohur. Zana Ahmetgjekaj eshte nje kengetare e re dhe shume e talentuar. Eshte studente e shkelqyeshme e vitit te dyte te Fakultetit Juridik ne UP. Merr pjese per here te pare ne Kenga Magjike 2009 me kengen 'Kenga e saj', nje balade te punuar nga Armend RExhepagiqi, Aida Baraku dhe Darko Dimitrov....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  13teksteshqip.com © 2007 - 2017