A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Ibishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Zana Ibishi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Zana ka lindur dhe është rritur në Suedi, por me prejardhje nga Kosova. Menaxheri i këngëtares së re shqiptare Labinot Nuraj ka thënë se këngëtarja nuk do të ndalet dhe se shumë shpejtë do të vijë edhe me projekte të tjera që do jenë mega të mëdha. Më datë 1 Qershor 2018, Zana publikon videoklipin "Qesi Don". Për këtë projekt janë kujdesur, muzika nga Genc Vela, teksti nga Ghulo dhe Zana, melodia nga Massive production dhe Zana, klipi nga Malu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Aulona Morina

Adela

Verona Berisha

Biondina Latifi

Eli Qorri

Arselinda Sheqeri

Aida Gashi

Keisi

Alina Shku

Enna


Tags: Zana Ibishi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019