Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Kuçi

Tags: Zana Kuçi, Zana Kuqi, Zana Kuci

Vendlindja: Dulcigno 
Zana Kuçi është një këngëtare e njohur. “Jeta para meje” është titulli i këngës së parë, realizuar me një videoklip nga këngëtarja e re, që sjell një stil të veçantë Zana Kuçi, e cila jeton në Suedi dhe është vajza e një prej organizatorëve të suksesshëm në diasporë Saimir Kuçi, por që deri tani ka realizuar edhe dy këngë të reja në audio me titull “You make me hot”, dhe “Tani të kujtoj”. Femrat artiste shqiptare duhet të bëhen gati të presin një konkurrente të fortë si në zë ashtu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017