A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Zanfina - Partizani Vogel


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Video Produksioni:

Video Art

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2005


I
Dukesh bukur kur shikon
Para tjerve mledhaton
Qdo vajze tjeter me lakmon
Veq une te njoh
o egoist.

Je modern je djali mamit
E per mua bish e malit
200 ftyra na i ka djali
Ti shpirt je komunist

Ref:
Partizani vogel tash demokrat
per tjeret engjull per mu maniak
sdu me duru sdu me blloku
boll me tortur modern djali mamit

II
Je modern je djali mamit
E per mua bish e malit
200 ftyra na i ka djali
Ti shpirt je komunist.

Dukesh bukur kur shikon
Para tjerve mledhaton
Qdo vajze tjeter me lakmon
Veq une te njoh
o egoist.

Ref:Partizani vogel tash demokrat
per tjeret engjull per mu maniak
sdu me duru sdu me blloku
boll me tortur modern djali mamit


Ky tekst u dërgua nga  albulena   loralora
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019