A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  384
  • Emri i Vërtetë:
  • Zanfina Ismaili
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Zanfina është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. PASAPORTA: Gjatësia: 175 cm. Pesha: 54 kg. Ngjyra e syve: Kafe e mbyllur. Ngjyra e flokëve: Kafe e çelur. Ushqimi i preferuar: Kuzhina e nënës dhe ëmbëlsirat. Muzika e preferuar: Të gjitha zhanret e muzikës. Këngëtari/ja i/e preferuar: Të gjithë kolegët e mi. Filmi i preferuar: Gothic. Aktori/ja i/e preferuar: Jim Carrey, Jennifer Lopez Pija e preferuar: Uji. Ngjyra e preferuar: Rozë. Talenti sekret: Aktrimi, imitimi. Sporti i prefer...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Adelina Ismailit

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Live (2012)

Nje Puthje (2006)

Zani (2003)


» Dërgo Një Këngë »

Partizani Vogel
Po Sikur
Kokaina
S'je Ai Mo
Koha E Kometes
Ku Je
Ti Pa Mu S'mundesh
Le Te Vdes Ne Buzet E Tua
Nga 1 Tek 10
Gajdexhiu


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Nora Istrefi

Adelina Berisha

Genta Ismajli

Adelina Emini

Kaltrina Selimi

Linda Halimi

Vesa Luma

Argjentina Ramosaj

Afërdita Dreshaj

Orinda Huta


Tags: Zanfina, Zani, Zamfina, Zanfina Ismaili, Zanfina Ismajli

Zanfina në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019