Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zanfina - Femer E Sponzorizuar (Miremengjesi)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femer E Sponzorizuar (Miremengjesi)".
3. Video është e këngës "Femer E Sponzorizuar (Miremengjesi)", por nuk këndohet nga Zanfina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zanfina - Femer E Sponzorizuar (Miremengjesi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Hiti '06"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Mirmengjesii...
Cfare e mire te une te paska sjell
Mirmengjesii...
A me vjen me shi apo me dielle.

Me dhurata diten po ma niss
e une veq nga puthjet po mashtrohem
copa cop moralin po ma griss
prap te dorezohem.

mirmengjesi..
hajde qitja kafes pak sheqer
mirmengjesi..
nisja me mashtrime menjeher

mos e keq kupto ket dashuri se ne zemer gjithmon
te pata nga ti dua vetem besnikeri ejo dhurata

Cfare pervoje pate me tjera para meje
veq sponzorr e kurre e adhuruar
nuk dua me kafe asgje nuk du prej teje
nuk jam femer e sponzorizuar.


Ky tekst u dërgua nga Miranda
Më Shumë Këngë Nga Zanfina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet