Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zanfina - Mbreteresh Pa Mbreteri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tash me gjithqka po tingllon
si deshtim qetesia jehon
ne keshtjellen e vetmis
nje person dhe kjo me frigon
Vetem vetja ne kete terr
me lendon asgje nuk sundon
e dashur nga te gjithe
e askush sme don
sme don se un jam kjo

ref..
Mbreteresh pa mbreteri
sundoj kete vetmi ska njeri
ti pa mua
Perendesh pa gjithesi
asgje nuk kerkoj
un dhuroj dua te te du

Mbreteresh pa mbreteri
sundoj kete vetmi ska njeri
ti pa mua
Perendesh pa gjithesi
asgje nuk kerkoj
un dhuroj dua te te du

Tash me gjithqka po tingllon
si deshtim qetesia jehon
ne keshtjellen e vetmis
nje person dhe kjo me frigon
Vetem vetja ne kete terr
me lendon asgje nuk sundon
e dashur nga te gjithe
e askush sme don
sme don se un jam kjo

ref..
Mbreteresh pa mbreteri
sundoj kete vetmi ska njeri
ti pa mua
Perendesh pa gjithesi
asgje nuk kerkoj
un dhuroj dua te te du

Mbreteresh pa mbreteri
sundoj kete vetmi ska njeri
ti pa mua
Perendesh pa gjithesi
asgje nuk kerkoj


Ky tekst u dërgua nga Elza


Nuk kemi video për këtë këngë.


Zanfina
Publikimi: 11/09/2012


Zanfina - Mbreteresh Pa Mbreteri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbreteresh Pa Mbreteri".
3. Video është e këngës "Mbreteresh Pa Mbreteri", por nuk këndohet nga Zanfina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zanfina:


Komente 0