Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video Top 200

Zanfina - Koha E Kometes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008
Zbrit thash let hip vajza

ka shum koh qe dashuria m ka mungu
tash kur, kur te kam viti mrapsht ka perfundu
kur jam me ty s'shoh askend e snjoh asnjeriiiii
prej tani ora let trokas veq per ne dy

ref.

n'jeten time ti hyre si nje komete
boten e ndryshove e mua m dhe jete
dashuria ime je qdo gje qe kam
asgje sdua veq e lumtur me ty t jam

ne te dy e gjith bota na ka ne sy
skam faj un skam faj qe zemra m rrah per ty
ke tjeter fe dhe kjo aspak sme pengon
edhe Zoti dashurin gjithmone e bekon

ref.x2

n'jeten time ti hyre si nje komete
boten e ndryshove e mua m dhe jete
dashuria ime je qdo gje qe kam
asgje sdua veq e lumtur me ty t jam

ojnanaa-nana ojnana-nana ojnanaa-nana ojnana-nana

ref.x1


Ky tekst u dërgua nga Vessaaaa.h
Më Shumë Këngë Nga Zanfina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet