Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zanfina - Kokaina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

ti qe e lendove shpirtin tim dhe mendon se ke shpetim tentimet e mija te forta ti shkaterrohesh dite per dite une e verber me dy syte s dija se qka po flet bota ti tretesh kuptova po deshi zoti une shpetova dashnija padron s ka jeta jote eshte kokaina ti nga kjo bote tash po shkon dhe minutat i numron loti rrjedh si kristal ti qe tani shume vone e ke s me besoje mua dje kot me thua me fal 2x;ti tretesh kuptova po deshi zoti une shpetova dashnija padron s ka jeta jote eshte kokaina jeta jote eshte kokaina


Ky tekst u dërgua nga Leotrime Denisa Gresa TaulantiZanfina
Publikimi: 01/12/2004
Festivali: VFM 2005
Festivali: Zhurma Show 2004


Zanfina - Kokaina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kokaina".
3. Video është e këngës "Kokaina", por nuk këndohet nga Zanfina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zanfina:


Komente 1