Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zanfina - Vera Dhe Libri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ne rrug degjohet
ups muzika e mu me pret matematika
hec e mso tash histori
tash kur jasht eshte cdo femije

ne pranvere ska koncentrim
te libri sme shkon as dora
lodhet kot ky truri im
asnje mesim ah un e gjora

ref;; veshtire eshte e veshtire
ne ket dite te mire
a ka kush qe meson
kur truri nuk degjon 2 her

me shkojn kembet hop hop
femijet jasht luajn me top
mu perzi kret gjeografia
hej ne cilin kontinent ish japonia

luan zemra tak taktak
nese sdal do tmarr infrakt
asnje detyrë se zgjodha sakt
truri im mori kontakt

ref;;veshtire eshte e veshtire
ne ket dite te mire
a ka kush qe meson
kur truri nuk degjon...2 her


Ky tekst u dërgua nga Doruntina Elshani


Nuk kemi video për këtë këngë.


Zanfina
Publikimi: 26/01/2009


Zanfina - Vera Dhe Libri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vera Dhe Libri".
3. Video është e këngës "Vera Dhe Libri", por nuk këndohet nga Zanfina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zanfina:


Komente 0