Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zanfina - Largoje Shoqen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

tash sa koh dalim bashk asnjeher sje vet sa veshtir gjithmon na vije pas ai person i tret shoqja jote e mir ani kur ma vesh at fustan te shkurt,me provokon e ëmbël më buzqesh kishe un e urt nerva pom shkoonn!

Ref*2:
Largoje shoqen se plasa
merr masa largoje e thuaji bye
hajde qitja ni pije dhe bonja me dije
je i imi e jo i asaj.

tash sa koh dalim bashk asnjeher sje vet sa veshtir gjithmon na vije pas ai person i tret shoqja jote e mir ani kur ma vesh at fustan te shkurt,me provokon e ëmbël më buzqesh kishe un e urt nerva pom shkon!

Ref*3
Largoje shoqen se plasa
merr masa largoje e thuaji bye
hajde qitja ni pije dhe bonja me dije
je i imi e jo i asaj.

Ref*1
Largoje shoqen se plasa
merr masa largoje thuaji bye
hajde qitja ni pije let shkon prej shpije
je i imi e jo i asaj!!!


Ky tekst u dërgua nga Anonimyy   mila99Zanfina
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/01/2010


Zanfina - Largoje Shoqen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Largoje Shoqen".
3. Video është e këngës "Largoje Shoqen", por nuk këndohet nga Zanfina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zanfina:


Komente 0