Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Zanfina - Knej E Andej

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Knej E Andej".
3. Video është e këngës "Knej E Andej", por nuk këndohet nga Zanfina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zanfina - Knej E Andej  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Ballë Për Ballë"

Komente

Asnjë Koment

06/03/2013

2013-03-06T01:12:28+00:00



senet kur ndryshojn
qashtu qysh ndron koha
krejt e din kush jam
krejt e din qa bona 2X

e nese ke mendu najher qe
venin stja boj hot
per me kon nvenin tem
ti duhesh me pas shum fat

se nat per nat clabin
ta qoj pesh emri jem
permenet se ka teper vler

Z a n f i n a
knej e anej ritet adrenalina
shum mir po e ndjen

senet po ndryshojn
qashtu qysh ndron koha
krejt e din kuh jam
krejt e din qa bona 2X

e nese ke menu najer qe
veni sta boj hot
per me kon nven temin
ti duhesh me pas shum fat

se nat per nat clabin e
qoj pesh emri jem
emri jem permenet
se ka teper vler

Z a n f i n a

knej e anej ritet
adrenalina shum
mir po e ndjen

senet po ndryshojn
qashtu qysh ndron
koha
krejt e din kush jam
krejt e din qa bona 4X






Më Shumë Këngë Nga Zanfina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet