TEKSTESHQIP

Zanfina
Kokaina
Lyrics

ti qe e lendove shpirtin tim dhe mendon se ke shpetim tentimet e mija te forta ti shkaterrohesh dite per dite une e verber me dy syte s dija se qka po flet bota ti tretesh kuptova po deshi zoti une shpetova dashnija padron s ka jeta jote eshte kokaina ti nga kjo bote tash po shkon dhe minutat i numron loti rrjedh si kristal ti qe tani shume vone e ke s me besoje mua dje kot me thua me fal 2x;ti tretesh kuptova po deshi zoti une shpetova dashnija padron s ka jeta jote eshte kokaina jeta jote eshte kokaina

DËRGOI: