A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zani Loca

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
Zani Loca është një instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Soni Modena

Noldi Sula

Geni Vesholli

Kapo Ferrunaj

Andi AD

E-Mc Intro

Fitim Bajra

Hary-B

Ilsi Ademi

Mufail Tolaj


Tags: Zani Loca

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019