Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zap

Tags: Zap, Festim Behluli

Vendlindja: Ferizaj   
Zap është një këngëtar jo shumë i njohur. FESTIM BEHLULI i njohur me Nofken Zap filloi te Merret me Muzike Hip-Hop qe ne moshen 14 vjeçare. Këngët te gjitha i punon te "HIGH SCHOOL Studio". Ai kohet e fundit ka publikuar 3 kenge te reja dhe shpejt do publikoje te tjera OLD SCHOOL. Ai eshte shume i kënaqur me njerzt e tij se ata i japin perkrahje per të vazhduar me muzike....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1teksteshqip.com © 2007 - 2017