A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zebervoki

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Zebervoki është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 14 Maj 2018, Zebervoki publikon videoklipin "Me Terezi", në bashkëpunim me Andi Zenelaj. Më datë 19 Shkurt 2019, Zebervoki publikon videoklipin "S'ka Dashni", në bashkëpunim me Aldo Picarin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Diti-G

J.B.

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Kino

The Rose

Flow


Tags: Zebervoki

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019