A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zef Beka

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  117
BIOGRAFIA: Zef Beka is a popular singer of Modern Traditional, Northern Albania Traditional & Traditional Wedding music. Në vitin 2005, Zef Beka publikon albumin "Fol çiko Fol" Në vitin 2008, Nazife Bunjaku & Zef Beka publikojnë albumin "Ju Thrret Nana" Në vitin 2010, Zef Beka publikon albumin "Fjala Ime" Më datë 19 Shkurt 2011, Zef Beka publikon videoklipin "Qofshi Shendosh Ju Ku Jetoni". Në vitin 2011, Rema, Elizabeta Marku, Xhezair Elezi & Zef Beka publikojnë albumin "Moj Dashni E Vjeter" Më datë 16 Prill 2013, Zef Beka publikon videoklipin "Si Me...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Kush Po Lun Me Mu Ne Valle (2018)

Milioner Në Zemër (2016)

Ti Me Beso (2015)

Luj Kosov Luj Shqipri (2013)

Moj Dashni E Vjeter (2011)

Fjala Ime (2010)

Ju Thrret Nana (2008)

Fol çiko Fol (2005)

Moj E Mira

Ne Nje Dasem...


» Add A Song »

Ty More Djal / Shkon Syzeza / Ja Puthe Gushen
Kumulla Tropojane
Gruja E Mire Dhe Gruja E Keqe
Kosovë Trimja
Per Pak Mbeta Pa U Martu
Ndal Gjakmarrjes
Jem Ba Bashkë
Si Me Ba Me Ty
Dredhija E Plakit
Pse Pse Vjen Tek Une


Related Artists:

Viagra

Alban Emiri

Danny Boy

Chika

Gjergj Jorgaqi

Sami Kallmi

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Osman Shehu

Skender Xhafa

Qamili I Vogel


Tags: Zef Beka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019