TEKSTESHQIP

Zef Beka
Potpuri Dasmash 2019
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Dasmash 2019" kënduar nga Zef Beka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pas kurimit të të gjitha detajeve, projekti ka ardhur tek ne i plotësuar me shije edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 30 Maj 2019.