A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zef Nika

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Zef Nika është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 15 Maj 2017, Zef Nika publikon videoklipin "Mos Me Thuaj". Më datë 4 Mars 2019, Zef Nika publikon videoklipin "Me Fal Nene"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arben Delaj

Kurt Lika

Gjovalin Prroni

Marjust Lumci

Pellumb Vrinca

Gezim Nika

Arif Vladi

Suad Shaptafa

Adem Barbullushi

Lirim Hoxha


Tags: Zef Nika

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019