TEKSTESHQIP

Zef Nika
A Po M'don A Jo?
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Po M'don A Jo?" kënduar nga Zef Nika.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 3 Nëntor 2019, Zef Nika publikon videoklipin "A Po M'don A Jo?".