TEKSTESHQIP

Zef Nika
Me Fal
Lyrics

E di qe shum her zemren ta lendova
Ti gjithmon me falje por un prap gaboja
Je ajo qe dua shum ma shum se veten
Kurr nuk do te la as ne boten tjeter

Ref
Me fal me fal cdo njeri gabon dy zemra qe duhen asgje si ndalon
100 jet me i pas ty ti kisha fal
Krejt ato gabime a mi ban hallall


Sikur dje dhe sot prap gjerat njesoj
Xhelozoi se tdu falje te kerkoj
Her mir e her keq keshtu e paska jeta
Jetojn pergjithmon dashnit e verteta.
INFO
Më datë 28 Shtator 2020, Zef Nika publikon videoklipin "Me Fal". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Zef Nika.