TEKSTESHQIP

Zef Nika
Misionari Kristian Boçi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Misionari Kristian Boçi" kënduar nga Zef Nika.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Melodinë dhe tekstin e shkroi Fran Kodra, teksa autor i orkestrimit është Luan Dagistani.