TEKSTESHQIP

Zef Nika
Kisha E Shna Ndout
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kisha E Shna Ndout" kënduar nga Zef Nika.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nisur nga dëshira për të dhuruar sa më shumë emocione, ky krijim muzikor u paraqit i realizuar nga ana vizuale me videoklip, i cili u publikua me datë 15 Tetor 2021. Muzika dhe teksti mbart firmë nga Fran Kodra, teksa këngën e orkestroi Luan Dagistani.