TEKSTESHQIP

Zef Nika
Kisha E Shna Ndout
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kisha E Shna Ndout" kënduar nga Zef Nika.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 15 Tetor 2021, Zef Nika publikon videoklipin "Kisha E Shna Ndout". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fran Kodra.