Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zeid - Superstar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Superstar".
3. Video është e këngës "Superstar", por nuk këndohet nga Zeid.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zeid - Superstar  (Feat. Ex Wolf)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ex Wolf

09/11/2012

2012-11-09T15:19:26+00:00She drive me CRAZYYYY
She is my BEIBEEEEE

Reffren : 2x

She drive me crazyyyy ULAAA LAAAAa LA LAAAAAA
She is my beibeeee DU ME PAA ME PAA

Zeid

HOt girl u look so fine so fine so fineee SO FINEEEE
i miss u just be mine be minee BE MINEE

Can u be MY SUPERSTAR
I LIKE THE WAY YOU ARE

sO MAGIC KREJTTT KNEJ PO THOJNN
sO MAGIC PO XHELOZOOOJNNN

Aio qikaaa pooo vjenn AHHH PREJ SEE LARGTIII
UNNE BOEMMM GATI tjerav ju dal AFATI

Une vec po du me tpas MA NGAT
gjdo nat EN SHTRATTTTT PER NAT
E DI SE JOM ME FAT vec ti po mkall mu N'TAKT

je ka mbon magji a qeshtu poO MDOKETTT
SA tmirra i ke floket ma e mirra se kejt SHOQET

turn me on turn me on just like that Like THAT

Ex Wolf

i need u now call me call ME
look at me i`m only only EJJJJ
ame only only look at me i`m only ONLY

e hhumbi kontroollin kur po tsho tye KNENA
tkom gjak naper vena veq per ty po rreh ZEMRAA

zemra tregon sa kii vler ti per MU
kur ti afrohesh ngat krejt ja nisin me BELBZU

B b b b b booooll thujvu KREJTTVEEEE
ti je e jemja pe shoh ce e VREJTE

me at trup ce e ki M'HIPNOTIZON
mlave pa mend zemra tash ty po TDON

Ejjjj Ejjjj Ejjj ZEMRA TASH TY PO TDON
Na naaa na naa na naaa BOESH QE SPO KUPTON

Reffren : 2x

She drive me crazyyy ULAAA LAAAAa LA LAAAAAA
She is my beibeeee DU ME PAA ME PAA


repptura 3

turn me on EJ turn me on AH just like thatLike THAT
Turn me on EJ turn me on AH dont look back dont look BACK

Vec afrohu

up in the club up in the club up in the CLUB(2x)


Ky tekst u dërgua nga S.T Esti
Më Shumë Këngë Nga Zeid:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet