A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zekë Lushaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  6
Zekë Lushaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Daut Zenku

Rifat Draga

Mhill Krasniqi

Agim Baftjari

Mhill Çuni

Dervish Dervishi

Rrahman Pagarusha

Ismet Demaj

Nebi Halili

Isa Veliu


Tags: Zekë Lushaj, Zekë Lushi, Zek, Lusha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019