Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Zeliha Sina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  65
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Zeliha Sina është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1968, Zeliha Sina merr pjesë në Festivali I 7-Të Në Rtsh me këngën "Kenga Me E Zjarrte". Në Dhjetor 1968, Zeliha Sina merr pjesë në Festivali I 7-Të Në Rtsh me këngën "Kudo Bashke". Në Dhjetor 1973, Zeliha Sina merr pjesë në Festivali i 12-të në RTSH me këngën "Poeti Partizan". Në Dhjetor 1973, Zeliha Sina merr pjesë në Festivali i 12-të në RTSH me këngën "Fshati Im I Bardhë". Në Dhjetor 1976, Zeliha Sina merr pjesë në Fest...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Pavlina Nikaj

Violeta Simoni

Bruna Sota Hoxha

Alida Hisku

Myfarete Laze

Morena Reka

Nertila Koka

Lindita Theodhori

Justina Aliaj

Jolanda Dhamo


Tags: Zeliha Sina

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet