Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zemri Vejseli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Zemri Vejseli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore tetovare. Në vitin 2013, Zemri Vejseli publikon albumin "Kot E Kan". Më datë 6 Korrik 2015, Zemri Vejseli publikon videoklipin "Syt E Mi T'kofshin Fal". Teksti u shkrua nga Ejup Shabani. Në vitin 2015, Zemri Vejseli publikon albumin "Sytë E Mi T’Kofshin Fal". Më datë 25 Shkurt 2019, Zemri Vejseli publikon videoklipin "Dashnia E Jetes". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥Sytë E Mi T’Kofshin Fal (2015)

★★★★★

Kot E Kan (2013)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sadat Ameti

Bajramali Idrizi

Valoni-G

Shaban Rogaci

Tha Answer

Rapp Dogg

Breaker G

Casper

Gzim Roci

Art On

Tags: Zemri Vejseli


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet