Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zemri Vejseli - Kot E Kan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

E SA JETA DOT VAZHDON
GJELOZIA DOT EGZISTON
KUSH NA SHEH NA KA ZILI
SE JEM BASHK UN DHE TY (2x)

reff//
KOT E KAN KOT E KAN
ASKUSH SMUNDET TE NA NDAN
CKA TE KAM THAN ,CKA KAM THAN
BES ASKUJ MOS ME I ZAN (2X)

N'VEND TE EMRIT THIREM ZEMER
LE T'NA SHOHEN LE T'NA DIN
LE TE PLASIN HASMiT NE KET BOT
SE DASHNIJA ESHT E FORT (2X)

reff//
KOT E KAN KOT E KAN
ASKUSH SMUNDET TE NA NDAN
CKA TE KAM THAN ,CKA KAM THAN
BES ASKUJ MOS ME I ZAN (2X)


Ky tekst u dërgua nga  aroma077

Zemri Vejseli - Kot E Kan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kot E Kan".
3. Video është e këngës "Kot E Kan", por nuk këndohet nga Zemri Vejseli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zemri Vejseli:


Komente 0