Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zemri Vejseli - Ha Mefol Ha Mos Me Fol  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

15/12/2013

2013-12-15T19:18:36+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ha Mefol Ha Mos Me Fol" kënduar nga Zemri Vejseli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zemri Vejseli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Zemri Vejseli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet