TEKSTESHQIP

Zemri Vejseli
Kot E Kan
Lyrics

E SA JETA DOT VAZHDON
GJELOZIA DOT EGZISTON
KUSH NA SHEH NA KA ZILI
SE JEM BASHK UN DHE TY (2x)

reff//
KOT E KAN KOT E KAN
ASKUSH SMUNDET TE NA NDAN
CKA TE KAM THAN ,CKA KAM THAN
BES ASKUJ MOS ME I ZAN (2X)

N'VEND TE EMRIT THIREM ZEMER
LE T'NA SHOHEN LE T'NA DIN
LE TE PLASIN HASMiT NE KET BOT
SE DASHNIJA ESHT E FORT (2X)

reff//
KOT E KAN KOT E KAN
ASKUSH SMUNDET TE NA NDAN
CKA TE KAM THAN ,CKA KAM THAN
BES ASKUJ MOS ME I ZAN (2X)

DËRGOI: